Kurumsal

Rüya Park AVM Hakkında

Yatırımı Rüya İnşaat tarafından gerçekleştirilen Rüya Park AVM, kentimizde uzun zamandır beklenen ve eşsiz bir yaşam alanı yaratarak Muğla’nın yeni buluşma noktası oluyor.

Bünyesinde yerel, ulusal ve uluslararası markaları bulunduran ve 23 mağazadan oluşan Rüya Park AVM dünya mutfaklarından fastfood’ a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, çocuklar için özel eğlence merkezleri, 6 salonlu 700 koltuk kapasiteli modern sineması, ücretsiz kapalı otoparkı ve oto kuaförü ile şehrin alışveriş ve sosyal yaşam alanlarına duyulan ihtiyacını karşılamaktadır. Modern çizgilere uygun olarak tasarlanmış mimari yapısıyla Muğla’nın en büyük Alışveriş ve Yaşam Merkezi olma özelliğine sahiptir.

Konumu itibariyle Muğla-Merkez ve Kötekli arasında yer alması, ziyaretçilerin ulaşımını ister özel araçlarıyla ister toplu taşıma araçlarının kullanımıyla rahatça yapabilmelerini sağlamaktadır.

‘’Biz Sizinle En İyisiyiz’’ anlayışlıyla yola çıkan ve ziyaretçilerin memnuniyetini ön planda tutan Rüya Park AVM dinamik yapısıyla ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor…